Strona archiwalna

Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią informuje, że niniejsza strona nie jest już aktualnie obowiązującym Biuletynem Informacji Publicznej Starostwa, a stanowi jedynie archiwum dotychczasowych informacji.

Jeśli szukają Państwa aktualnych informacji zapraszamy do aktualnie obowiązującej strony Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem:

pow-nakielski.rbip.mojregion.info

Kadra

Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
w Nakle nad Notecią


Dyrektor
Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
w Nakle nad Notecią

mgr Sebastian Hałas


sebastian.halas@pcpr-naklo.pl, info@pcpr-naklo.pl


Zespół ds. pieczy zastępczej

Kierownik
mgr Katarzyna Leśniewska
starszy specjalista pracy socjalnej
tel. (52) 325 17 25
katarzyna.lesniewska@pcpr-naklo.pl

1. mgr Beata Kubacka – Karolewska - starszy specjalista pracy socjalnej
 tel. (52) 325 17 26   beata.karolewska@pcpr-naklo.pl

2. mgr Ewa Nowakowska - starszy specjalista pracy socjalnej
tel. (52) 325 17 25   ewa.nowakowska@pcpr-naklo.pl

3.  mgr Ewa Olczak - starszy specjalista pracy socjalnej
tel. (52) 325 17 26   ewa.olczak@pcpr-naklo.pl

Zespół koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej

1. lic. Agnieszka Żejmo - młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
tel. (52) 325 17 21   agnieszka.zejmo@pcpr-naklo.pl

2. lic. Łukasz Schweitzer - koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
tel. (52) 325 17 21   lukasz.schweitzer@pcpr-naklo.pl

3. mgr Klaudia Miniszewska - Konkiewicz - młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
tel. (52) 325 17 21   klaudia.miniszewska@pcpr-naklo.pl


Zespół ds. rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych

1. mgr Agnieszka Stręciwilk - podinspektor
tel. (52) 325 17 28   agnieszka.streciwilk@pcpr-naklo.pl

2.  lic. Patrycja Szamlewska - podinspektor
tel. (52) 325 17 28   patrycja.szamlewska@pcpr-naklo.pl

3. lic. Sylwia Miłowska - referent
tel. (52) 325 17 27   sylwia.milowska@pcpr-naklo.pl

Zespół ds. obsługi księgowej

Główna księgowa
mgr Monika Mikołajczyk

tel. (52) 325 17 22
monika.mikolajczyk@pcpr-naklo.pl


1.  mgr Aleksandra Kaczmarek - pomoc administracyjna
tel. (52) 325 17 22   aleksandra.kaczmarek@pcpr-naklo.pl

2. lic. Patrycja Springer - podinspektor
tel. (52) 325 17 23   patrycja.springer@pcpr-naklo.pl

3. mgr Maria Magdalena Najdul - pracownik socjalny/pomoc administracyjna
tel. (52) 325 17 23   maria.najdul@pcpr-naklo.pl


Centrum Administracyjne
Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych


1. mgr Kamila Mrotek - inspektor
tel. (52) 325 17 23   kamila.mrotek@pcpr-naklo.pl


2. mgr Anna Okulska - psycholog
 
Stanowisko ds. obsługi administracyjnej

Daniel Karabasz - referent
tel. (52) 325 17 20   daniel.karabasz@pcpr-naklo.pl

Zespół ds. koordynacji programów,
współpracy z jednostkami pomocy społecznej
i organami administracji publicznej


1. mgr Justyna Rolek - podinspektor
tel. (52) 321 56 66   justyna.rolek@pcpr-naklo.pl


Monika Krajniak - pomoc administracyjna
tel. (52) 321 56 66   monika.krajniak@pcpr-naklo.pl          


Radca prawny

mgr Łukasz Kaźmierczak - radca prawny
tel. (52) 325 17 24

Punkt Interwencji Kryzysowej
przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią
pokój nr 5

 
1. mgr Anna Okulska – psycholog
tel. (52) 325 17 24

2. mgr Łukasz Kaźmierczak – prawnik
tel. (52) 325 17 24


3. mgr Barbara Kutrzuba - terapeuta (budynek przy ul. Dąbrowskiego 58 - wejście od strony Placu Szkolnego - parking Starostwa Powiatowego)

Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza w Szubinie
ul. Kochanowskiego 1, 89 - 200 Szubin
REGON 093089594-00021


koordynator (stanowisko kierownicze)
mgr Łukasz Kardzis
starszy wychowawca

1. mgr Piotr Sobański - wychowawca

2. mgr Maciej Kaczmarek - młodszy wychowawca

3. mgr Paulina Jasiorowska - młodszy wychowawca

4. mgr Anna Lewandowska - młodszy wychowawca

5. mgr Mariusz Bałuk - młodszy wychowawca

6. mgr Mateusz Leszczyński - młodszy wychowawca


schemat organizacyjny PCPR pobierz (318kB) pdf

Wytworzył: Maria Magdalena Szynakiewicz (17 marca 2010)
Opublikował: Maria Magdalena Szynakiewicz (17 marca 2010, 08:47:06)

Ostatnia zmiana: Maria Najdul (3 listopada 2015, 11:07:15)
Zmieniono: aktualizacja danych

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 10386

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij